Diakonia Formacji Diakonii czuwa nad formacją animatorów w naszej diecezji. Jej członkowie są odpowiedzialni za organizację Studium i Akademii Animatora, Szkoły Moderatorki oraz Dni Skupienia Animatorów.

Moderator:
ks. Ryszard Piętka

Odpowiedzialna za DFD: Karolina Drabińska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Odpowiedzialna za Studium Animatora: Joanna Ryłko (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odpowiedzialna za Akademię Animatora: Anna Jurczyk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odpowiedzialna za Dni Skupienia Animatorów: Magdalena Szymanek (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odpowiedzialna za Szkołę Moderatorki Rekolekcyjnej: Karolina Drabińska 

Pozostali członkowie:
Gabriela Bronowska, Anna Cwynar, Anna Drabińska, Justyna Hanzel, Bartłomiej Kołacz, Mateusz Krzempek, Natalia Łaś, Filip Walczak, Patrycja Wykręt