Warsztaty muzyczne to sobotnio-niedzielna forma warsztatowo-rekolekcyjna.

♪   Listopadowe warsztaty muzyczne tematyczne, prowadzone zazwyczaj przez specjalnie zaproszonego gościa. Byli już z nami Piotr Pałka, Piotr Płecha, ks. Andrzej Daniewicz, Paweł Bębenek, Katarzyna Młynarska.

♪    Palmowe warsztaty muzyczne są przygotowaniem do posługi wokalnej na Światowym Dniu Młodzieży w diecezji w Niedzielę Palmową.

♪    Warsztaty muzyczne z rozesłaniem adresowane przede wszystkim do wszystkich animatorów muzycznych posługujących na rekolekcjach wakacyjnych (obecność ich obowiązkowa)

Warsztaty mają miejsce w centrum diecezjalnym Ruchu Światło-Życie przy kościele św. Pawła w Bielsku-Białej. Rozpoczęcie zawsze nieszporami w piątek o godz. 22.00, zakończenie posługą w niedzielę (bądź w sobotę w wypadku rozesłania). Zapraszamy wszystkich, którzy chcą śpiewać i grać na chwałę Pana, i przeżyli przynajmniej 1 rekolekcje 15-dniowe Oazy. Uczestnictwo należy wcześniej zgłosić -> formularz zgłoszeniowy w pasku po lewej stronie.

 

WARSZTATY PALMOWE 2015

Serdecznie zapraszamy na warsztaty przygotowujące do posługi muzycznej w Niedzielę Palmową na Mszy Świętej w Katedrze. Wymagane minimum formacyjne: rekolekcje wakacyjne 15-dniowe dowolnego stopnia.

Warsztaty rozpoczynamy 28.03 o godzinie 9:00 (dla chętnych możliwość uczestnictwa w jutrzni o godzinie 8:15) a zakończymy posługą muzyczną w Niedzielę Palmową.

Miejsce warsztatów: ośrodek oazowy na os.Polskich Skrzydeł, parafia św. Pawła.

Koszt warsztatów wynosi 55 zł.

Zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, wiek, parafię, miejsce i rok przeżytych rekolekcji wakacyjnych, głos w którym śpiewasz oraz nr telefonu należy przesyłać na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , bezwzględnie do 22.03.2015..

 
 

Terminarz:

 28-29 marzec 2015 - Warsztaty palmowe