WSPÓLNOTA OGIEŃ BOŻY (DEKANAT ISTEBNIAŃSKI)

Odpowiedzialni za wspólnotę :

ks. Tadeusz Pietrzyk, ks. Wojciech Kamiński, Beata i Andrzej Marekwica

Kontakt:

Telefon komórkowy:

515 - 432 - 251

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.ogienbozy.pl/

 

"Ogień Boży" jest Charyzmatyczną Oazą Dorosłych Ruchu Światło - Życie. Charyzmat Wspólnoty to modlitwa uwielbienia i służba Nowej Ewangelizacji poprzez gotowość podejmowania różnych posług.

Wspólnota zawiązała się w 2006 roku. Do marca 2012 r. spotkania modlitewne
i formacyjne odbywały się w domu rekolekcyjnym Emaus w Koniakowie. Obecnie jesteśmy Wspólnotą przy parafii Dobrego Pasterza w Istebnej, gdzie spotykamy się na cotygodniowej modlitwie uwielbienia lub adoracji i Mszy św. Niektórzy członkowie Wspólnoty podjęli formację modlitwy wstawienniczej i obecnie posługują tą modlitwą innym.

Raz w miesiącu odbywają się spotkania kręgów Domowego Kościoła i małych grup, które oparte są na formacji oazowej.

Dwa razy w roku organizowane są weekendy rekolekcyjne. Jeden z nich jest czasem formacji a drugi - "OGIEŃ" - czasem nieustannego wielbienia Boga. W okresie wakacyjnym, jak również poza nim, w terminach dogodnych dla poszczególnych osób, członkowie Wspólnoty uczestniczą w dłuższej formie rekolekcji. Są to rekolekcje oazowe, ignacjańskie lub kursy organizowane przez Szkołę Nowej Ewangelizacji.

Cyklicznie, co dwa lata, od 2006r. Wspólnota organizuje i współuczestniczy w Seminariach Odnowy Wiary.

Wszystkich chętnych zapraszamy do naszej wspólnoty. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o nas, możesz to zrobić poprzez stronę ogienbozy.pl

Menu Oazy dorosłych: